Jsme držiteli certifikace pro montáž elektronických zabezpečovacích zařízení Jablotron JA-80 Oasis a Jablotron JA-100+ v drátovém i bezdrátovém provedení zabezpečovačka

Alarm - Elektrická zabezpečovací signalizace (EZS) je komplexem technických prostředků, které řeší ochranu objektu proti neoprávněnému vstupu nepovolaných osob. Včasnou signalizací přenášet přímo na Váš mobil prostřednictvím notifikace, SMS nebo namluvenou hlasovou zprávou. Tím, že jste okamžitě informováni o poplachu, můžete ihned reagovat a výrazně snížit rizika spojená s napadením objektu.

 

Systém se skládá ze zabezpečovací ústředny, ovládací klávesnice pro aktivaci a deaktivaci systému, z detektorů a z koncového zařízení, které uvědomí uživatele o narušení objektu - sirény, GSM brány, případně komunikační systémy s pultem centralizované ochrany.

navrhujeme vždy podle konkrétních požadavků a potřeb zákazníka s důrazem na zabezpečovaný objekt. Z hlediska propojení se základně rozdělují na drátové či bezdrátové nebo hybridní (některé komponenty jsou drátové a některé bezdrátové v rámci jednoho systému)