Ruku v ruce při realizaci nové elektroinstalace, by měli být praktičnost, bezpečnost a hlavně celkový náhled na fungování domu, Silnoproud - Revize, přípravu pro elektroměry dle připojovacích podmínek ČEZ a osazení elektroměr. Včetně kompletní instalace pro připojení. Zásuvky, spínače, pohony čerpadel, rozvaděč - jističe, přepěťové ochrany, proudové chrániče, Elektro práce pro Přípava připojení bazénu

     Při výstavbě nového objektu provedeme kompletní elektroinstalace a elektromontáže, montáž veškerých elektrických rozvodů 230/400 V dle zadávacího projektu.

     Při částečné nebo úplné rekonstrukci vašeho objektu provedeme zjištění stávajících stavů elektroinstalace a jiných drátových rozvodů. Navrhneme řešení oprav, úprav a změn elektroinstalace v souladu se    současnými normami ČSN a provedeme celkovou renovaci elekromontáže.

 
 Slaboproud - světla (LED), anténní rozvody (TV - DVB-T2, Radio - FM), Video a Audio rozvody, datové rozvody (Internet, intranet, WiFi), kamery, alarm, ovládání, barevné osvětlení bazén (ovládání přes mobil)

     Doporučujeme vždy kabáž připravit i na budoucnost domu, i když momentálně rozpočet nedovoluje vše hned nakoupit, tak kabelově připravit - alarm, kamery, ovládání domu - je to pár desítek metrů krků, kabelu a záslepek - což je investice pár tisíc - ale neocenitelné v budoucnosti, kdy se nemusí nic sekat, malovat, stěhovat - stačí jen namontovat - ušetří i několik desítek tisíc.

 

Elektroinstalace, elektromontáže, opravy, údržba a montáže rozvodů elektrických sítí

Připojení spotřebičů, příprava pro připojení bazénu i vystrojení technologie bazenu

Rozvody TV, domácí telefony, elektrický vrátný

Slaboproudé rozvody, počítačové sítě strukturovaná kabeláž

Elektroinstalace osvětlení interiérů, exteriérů a budov

Konzultace, návrh řešení elektroinstalace a cenová nabídka zdarma