Kamerový systém se záznamem, vnitřní, venkovní

pro rodinný dům, firmu, prodejnu, ...

 

Nabízíme komplexní instalaci CCTV kamerových systémů pro monitorování budov a vnitřních prostor.

Jsme držiteli certifikace pro montáž elektronických kamerových systémů AVTech a Hikvision v drátovém i bezdrátovém provedení

Návrh kamerového systému nelze objektivně navrhnout bez předchozího průzkumu na místě instalace, proto tuto službu nabízíme ZDARMA (Brandýs a okolí), stačí nám zaslat nezávaznou poptávku. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Vždy se snažíme vyjít vstříc požadavkům zákazníka.

Na základě požadavku zákazníka provedeme návrh řešení a instalaci včetně zaškolení obsluhy. Součástí dodávky je záruční a pozáruční servis. V případě, že již máte kamerový systém, jsme schopni provést jeho údržbu, případně modernizaci.

Nabízíme: kamery vnitřní, venkovní, antivandal provedení, kamery do výtahu, kamery do společných prostor v panelovém domě, kamerový systém do restaurace, monitorování prodejny, kamery na parkoviště, brány, kamerový systém na rodinný dům a další...

Kamery si můžete vybrat pro různých účel:
          bezpečí a přehled - kamery pro rodinný dům, chaty, eliminace vandalismu - do společných prostor v panelovém domě, odstrašení zlodějů - prodejny a obchody,  dohled, kontrola  a efektivita - firmy, výrobny, parkoviště a v mnoha jiných zabezpečovacích aplikacích. Často jsou bezpečnostní kamery nasazovány jako doplněk klasické EZS, čímž se zjednodušuje a zefektivňuje zabezpečení objektu.

Kamery si můžete vybrat v různých provedeních:
          vnitřní, venkovní, otočné PTZ, antivandal, se zvukem, s přísvitem do tmy, velké (odstraší pachatele), malé nenápadné, skryté, půlkulaté, do krytu, atd…

Kamery si také můžete vybrat s různými funkcemi:
          eliminace protisvětla (auta), zesílení zbytkového světla, zasílání na mobil nebo na email, počítání průchodů a mnoho dalších.

Co umožňuje kamerový systém ?

  • nepřetržitý záznam ze všech kamer
  • počítání průchodů (prodejny, obchody)
  • vyhledání záznamu dle události
  • vzdálený dohledu přes internet
  • náhled i prohlížení záznamu z kamer přes mobilní telefon
  • kompletní vzdálená správa kamerového systému
  • zřízení několika uživatelů s různými právy
  • sw v češtině

Obecně lze kamerové systémy rozdělit na:

Cenově nejdostupnější – analogové kamery, nahrávající ve smyčce na DVR. Předností je především cena. (viz obrázek 720p HD)

Cenově dostupné - IP kamery v Full HD rozlišení nahrávající přes síť na úložiště. Předností je poměr cena/výkon. (viz obrázek 1080p Full HD)

Vysoké rozlišení – IP kamery ve 2K-8K rozlišení nahrávající přes síť na větší úložiště. Předností je vysoce kvalitní obraz. (viz obrázek 4K)